اصفهان: خیابان فردوسی،ساختمان آزاد ، واحد 304
info@ehsanahmadi.ir

درباره ما

درباره ما

کلینیک کسب و کار

ما گروهی پویا و فعال در زمینه ارائه خدمات مشاروه هستیم. نگاه کلی به رویدادهای امروز نشانگر آن است که پیچیدگی از مشخصات عصر حاضر است. ما به رهبران و مدیران سازمانها کمک خواهیم نمود که چگونه از دل تغییرات یا عدم تغییرات «امروز»، واقعیت «فردا» را با تدبیر و پیش بینی، مدیریت کنند. آینده بزودی فرا خواهد رسید و عدم عاقبت اندیشی مدیران را غافلگیر خواهد نمود.

احسان احمدی حیدری

احسان احمدی حیدری

مشاور کسب و کار و پیاده سازی تفکر سیستمی

درباره ما
مشاوران حرفه ای

سازمان سازان

تیم مشاوران با تجریه 

با بهرگیری از علم تجربه و ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری

آرمان ما با شما مشترک است رهبری سازمان در نقش طراح(واقعیت جاری)


ما به نسل جدیدی از معماران سازمان نیازمندیم، یکپارچه سازی یکی از اجزای اصلی نقش رهبران سازمان های یادگیرنده به عنوان یک طراح است. اولین گام در طراحی ساختار سازمان طراحی ایده و نقطه نظرهای حاکم مقاصد آرمان و ارزشهای بنیادی است طراحی سازمان عبارت است از پی بردن به ارزش های اساسی و غیرقابل لمس که اجزا را به یکدیگر پیوند می دهد

۲۰ سال تجربه

نزدیک به ۲۰ سال تجریه کاری داریم!

کلینیک کسب و کار ما با هدف ارائه‌ی خدمات موثر در کسب و کار به مدیران ارشد، با تکیه بر دانش مدیریت روز دنیا و بهره‌گیری از اساتید با تجربه علمی و عملی در صنایع مختلف به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است.
ما افتخار کمک به کسب و کارهای جدید و شرکت‌های در حال فعالیت و بالغ را در کارنامه‌ی خود داریم و سال‌هاست که از طرق آموزش، مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی رهیران سازمانها را همراهی می نماییم.

خدمات مشاوره شرکتی
راه حل های تکنولوژی
مدیریت مالی
تحقیقات بازار

آنچه انجام می دهیم

ما باهم سازمانی مشترک المقاصد و مشترک المنافع را ایجاد خواهیم نمود.

مشاوره کسب و کار

استعداد های عظیم انسانی عبارت است از: فکر برای نتیجه گیری، عقل برای سنجش و انتخاب برای آزادی.

مهمتر از آن انسان از نیروی برخوردار است که می تواند به تمام استعدادهایش جهت دهد. ما هرچه در استعدادها با هم تفاوت داریم در رهبری استعداد ها با هم برابریم. مهم نیست چقدر داریم، مهم این است که آنچه را داریم در کجا خرج میکنیم. مهم جهت دادن به استعدادهاست.

رهبری و مدیریت سازمانی

رهبر  و مدیریت نه تنها به دنبال خلق عادات و به چالش کشیدن فرآیندهاست بلکه سایرین را نیز به سویی رهنمون میکند که فرآیندها را به شکلی مستمر بهبود بخشند.

اصول مذاکره پیشرفته

چرا ارتباطات ما بیشتر اوقات اثربخش نیست؟ چرا بعضی از عادات ارتباطی غیراثربخش ما دنباله‌دار است؟ چقدر با ابزار ارتباطی در درسترسمان آشنا هستیم؟ و…

منابع انسانی

آنچه منجر به افزایش کارایی سازمان می گردد اختصاص هزینه و زمان برای توسعه کارکنان در هر سازمانی است.

منابع مالی

سیستم تجارت آزاد زیربنای یک اقتصاد پیشرفته است و بازار سرمایه نیز ستون فقرات این سیستم است.

استعدادیابی و جانشین پروری

مدیران سازمان را باید ساخت، چرا که آنها متولد نمیشوند. برای پرورش مدیران نیاز به مکانیزم مشخصی است. مهارت هایی را برای فردا شناسایی کنیم. استعدادیابی باید توسط مدیران ارشد سازمان صورت گیرد.

کسب و کار

مدل کسب و کار، منطق یک شرکت در چگونگی خلق، ارائه و کسب ارزش را توصیف می کند. مدل کسب و کار، همانند طرحی‏ کلی برای استراتژی عمل می‏‏ کند تا استراتژی از طریق ساختارها، فرآیندها و سیستم‏ های سازمانی پیاده شود.

هدف گذاری

میان خود انگیزی، تنظیم اهداف شخصی و دستاورد ارتباطی مستحکم وجود دارد. برای اینکه به خوبی برانگیخته شوید و به اهداف دست یابید، بهتر است زمانی را صرف تفکر در مورد اهداف شخصی‌تان و چیزهایی که از زندگی می‌خواهید، کنید.

توسعه فردی

توسعه فردی شامل پرورش مهارت‌هایی است که به ما کمک می‌کنند تا در جهت شکوفایی و رسیدن به حداکثر توانمندی‌های خود برنامه‌ریزی کنیم و قدم‌های عملی برداریم.

مشاوره

راه اندازی کسب و کار جدید می‌تواند هیجان انگیز، ارزش آفرین و ثروت آفرین باشد. اما نباید فراموش کنیم که همچنین می تواند همراه با شکست باشد. لذا میتوان از تجربیات یک مشاور کاربلد نیز بهره برد.

۱۹۷

مشتریان خوشحال

۲۲۷

پروژه تکمیلی

۱۰۵

همکاران ما

۳۲۵

اعضای تیم ما

اغل پرسیده شده

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

مقصود ما این نیست که با کمک مشاور کسب و کار ره صد ساله را یک شبه طی کنید اما با کمک تیم ما قصد داریم این مسیر را آسان کرده و آن را هموار کنیم گاهی ایده های خام است و نیاز به تحلیل و بررسی دارند.

مشاوره به چند شیوه قابل ارائه می باشد:
مشاوره ساعتی
مشاوره پروژه ای که به دو بخش بلند مدت و کوتاه مدت قابل ارائه است
مشاوره کسب و کار حضوری
مشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره کسب و کار ایمیلی
مشاوره کسب و کار تلفنی

تجربه، پروژهای اجرا شده، و سابقه کاری، به همراه علم و دانش ملاک انتخاب
خواهد بود. تیم مشاوران ما با دارا بودن موارد فوق آماده ارائه خدمات می باشد

ما آماده هستیم که با تکمیل فرم درخواست اولین جلسه را با سازمان شما برنامه ریزی کنیم آگاهی از نیازهای سازمان شما مارا در به هدف رسیدن سریع تر کمک خواهد نمود

ما نهایت تلاش را برای پیاده سازی اهداف سازمان شما انجام خواهیم داد و این اطمینان را به رهبران سازمان خواهیم داد که سازمان شما سازمان ما خواهد بود.

آماده ایم برای شروع پروژه؟

همین حالا با هم اندیشی رویای خود را به حقیقت تبدیل کنید.
hamadanian
noor company
company 2
azhin company
company 1